USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa De Praia Prado Ba Doces Magnolias Prado Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Casa de praia Prado Ba Doces magnólias Prado Casa de praia Prado Ba Doces magnólias Prado Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

Casa De Praia Prado Ba Doces Magnolias

ex. Casa De Praia Prado Ba Doces Magnólias

Avanceret Booking
2026-09-22
2026-09-23

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

41

Casa De Praia Prado Ba Doces Magnolias

 WiFi

Wi-Fi

 24-timers service

24-timers Reception

 Privat strand

Adgang til strand

 Røgfrit/Ikke-ryger

Ikke-ryger værelser

 Kæledyr

Kæledyr tilladt


Casa De Praia Prado Ba Doces Magnolias tilbyder 2 værelser med udsigt over haven og ligger 3 km fra Praia Do Prado. Feriehus har 2 badeværelser og et fuldt udstyret køkken.

Atelier de Agadman er ca. 10 minutters kørsel væk. Gåtur til Prado's centrum vil vare i 20 minutter. Pizzeria SP Pizzas kan nås på 14 minutter.

  • Lokale seværdigheder
  • Praia Do Prado
    3,4 km
  • Praia Novo Prado
    3,5 km
  • Novo Prado-stranden
    2,8 km
  • Praia da Lagoa Grande
    2,8 km
  • Igreja Matriz de Nossa Senhora da Purificação
    3,5 km
  • Praia Do Farol
    4,6 km
  • Parque Nacional do Descobrimento
    2,9 km
  • Lufthavne
  • Mucuri lufthavn
    173 km

På hotellet

General

  • Ikke-ryger værelser
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • 24-timers Reception
  • Privat ind-/ udtjekning
  • Kæledyr tilladt
  • Vagtservice

Måltider og drinks

  • Køkkengrej/ Køkkenredskaber
  • Udendørs spiseområde
  • Picnic område/ Borde

Aktiviteter og afslapning

  • Adgang til strand
  • Solterrasse
  • Have
  • Grillfaciliteter
  • Fritids-/ TV værelset

Services

  • Butikker/Handelsservices

På værelset

  • Patio
  • Terrasse
  • Havemøbler
  • Te- og kaffefaciliteter
  • Spisebord
  • Strygeservice
  • Gratis toiletartikler
  • Fladskærms TV

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 12:00 indtil 23:59
Udtjekning: indtil 14:00

Ofte stillede spørgsmål

  • Hvor kan vi parkere vores bil i Casa De Praia Prado Ba Doces Magnolias?

    Gæster på Casa De Praia Prado Ba Doces Magnolias kan parkere deres bil i en parkeringsplads.
  • Hvor meget koster det at booke Casa De Praia Prado Ba Doces Magnolias?

    Gennemsnitsprisen for en nat i Casa De Praia Prado Ba Doces Magnolias er 89$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger.
  • Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa De Praia Prado Ba Doces Magnolias?

    Gæsterne vil kunne bo i Casa De Praia Prado Ba Doces Magnolias med deres kæledyr.

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din vurdering

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-09-22
2026-09-23

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Casa De Praia Prado Ba Doces Magnolias, Brasilien

73 Rua Itamarati, Prado, Brasilien

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © hoteis-noreste-de-brasil.com

All rights reserved